Advert

Seyhan Belediyespor sıkı tempoda çalışıyor

Seyhan Belediyespor, Süper Amatör Küme Futbol liginde ilk yarıyı 4.sırada tamamladı. Önümüzdeki hafta başlayacak olan 2.yarı hazırlıklarını sıkı bir tempoda sürdürmekte.

Seyhan Belediyespor sıkı tempoda çalışıyor

Seyhan Belediyespor, 2.yarı hazırlıkları çerçevesinde salonda kuvvet çalışması yaptıklarını belirten Antrenörü Fuad  Kınalı, “ Herşey yolunda gidiyor. İlk yarıya oranla daha iyi neticelerin altına imza atıp fazla puan toplamak düşüncesindeyiz.  Bunu da gerçekleştirecek güce sahip olduğumuz kanısındayım.  Devrenin ilk haftasında maçımızı Denizli Mithatpaşaspor ile oynayacağız. 3 puana uzanıp moral depolamak istiyoruz” dedi.

BAŞKANIMIZ AKAY’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Genç, koşan ve disiplinli bir kadroya sahip olduklarını belirten Seyhan Belediyespor Antrenörü Fuad Kınalı, “ İkinci yarı ilk yarıya oranla daha çetin geçecek.  Çekişmeli  bir tavan ve taban mücadelesi nin yaşanacağı devrede bize yakışan performans sergilemeye kararlıyız. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Bizlerin her zaman yanında yer alıp desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Adana Güncel Adana Son Dakika Adana Spor Seyhan Belediye Spor Kulübü Akif Kemal Akay Gökhan Üney Seyhan Spor Fuad Kınalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!