Advert

ATO'dan Mehmet Ay'a hayırlı olsun ziyareti

ATO Meclis Başkanı İsmail Acı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yücel Bayram ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay'a ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ATO'dan Mehmet Ay'a hayırlı olsun ziyareti

Ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yücel Bayram, “Böyle genç isimlerin siyasette olması bizleri mutlu etmektedir. Adana Ticaret Odası olarak yerel yönetimlerimizle yakaladığımız birlikteliği ve sinerjiyi Adanamız için seferber etmekteyiz. Bizim önceliğimiz, üyelerimizin sorunları ve ekonomimizin hep daha güçlü olması. Bu önceliklerimizi hayata geçirmek için siyasi partilerin temsilcileri ile iş birliğimiz büyük önem arz ediyor. Her alanda el birliği yapmak ve Adana'nın kalkınması için efor sarf etmeliyiz. Adana olarak diğer şehirlere hayranlıkla bakmak yerine, hayran kalınan Adana hayalimiz var. Bu şehrin kadim kültürü ve jeopolitik konumu buna müsait. Daha fazla yatırım, daha fazla üretim yapan bir şehir olmak hiç zor değil. Birlikte hareket edersek bunları başarmak daha da kolay. Biz size, yönetiminize inanıyor ve güveniyoruz. Diğer şehirler başarıyı böyle yakalıyor. Şehrin menfaati söz konusu olduğunda siyasetçisinden, iş dünyasına herkes seferber oluyor. Bizde bunu başaracağız. Kısacası birikimlerimizi bu şehir için ortaya sizlerle birlikte koymaya hazırız. Merkezi hükümetle ilişkilerimizde bizlerle yol yürüyecek genç bir arkadaşımızın il başkanı olması heyecanımızı bir kat daha artırmaktadır. Adana Ticaret Odası Yönetimi olarak bu vesileyle yeniden Mehmet Ay Başkanımıza görevinin hayırlı, başarılarının daim olmasını diliyoruz” diye konuştu.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, "Şehrimizi ekonomik anlamda iyi bir yere bir yere getirmek için bakanlarımız ve milletvekillerimizin destekleri ile odalarımızla istişare ederek üreten Adana, istihdam sağlayan bir Adana için üzerimize düşenin fazlasını yapacağız " ifadelerini kullandı.

Adana Güncel Adana Son Dakika Güncel Adana AK Parti Adana Mehmet Ay Adana Yücel Bayram Adana Ticaret Odası ATO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!