Advert

Remzi Ergü'den iddialara yanıt

Tufanbeyli Belediye Başkanı Av.Remzi Ergü hakkında çıkan iddialar ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

Remzi Ergü'den iddialara yanıt

Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü’nün iddialarla ilgili açıklaması şöyle:


“KAMUOYUNA DUYURU''
17 Aralık 2019 tarihinde bazı basın yayın organlarında çıkan :” Oy vermeyen 7 kişi boş bir odada bekletilerek sürgün edildi. Belediye çaycısı tarafından denetleniyorlar ve çay dahi verilmiyor .” Seklindeki haber tamamen yalan, iftira ve mizansen bir haber olup şahsımızı, belediyemizi ve partimizi yıpratmaya dönük, olumsuz algı oluşturma amaçlı bir haberdir.
31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ikinci kez halkımızın taktirleriyle göreve geldik. Göreve geldikten sonra hiç kimsenin işine son vermedik, hiç kimseyi ekmeğinden etmedik.
Hiç bir zaman hiçbir çalışanın siyasi tercihlerine müdahale gibi bir tutum içerisine girmedik.6 yıldır çalışanların maaş, ücret ve diğer maddi haklarını bütçemiz imkanı dahilinde en düzenli ödeyen belediyelerden biriyiz.
CHP ‘li belediyeler tarafından hiç sebep gösterilmeden Adana bazında binlerce, Türkiye genelinde on binlerce çalışanın işine son verilmek suretiyle kıyım yapılırken, bu tür yalan haberlerle AK PARTİ’ Lİ bir belediyenin gündeme taşınması iyi niyetli bir habercilik değildir. Bu bir olumsuz algı oluşturmaya yönelik karalama kampanyasıdır.
Ne zaman çekildiği belli olmayan fotoğrafta 6 kişi görülmektedir. Bu arkadaşlarımızın her biri ayrı birimlerde ve ayrı ayrı görevlerde çalışmaktadır.
Belediyemiz memuru A.A.ya dayandırılan iddialar yalandır. Kaldı ki ne A.A. ne başka bir personel böyle bir açıklama yapmadıklarını beyan etmişlerdir.
Bu çalışanlara çay verilmiyor, ya da çaycı tarafından denetleniyor yönündeki haber ve iddialar tamamen yalandır.
Avukatlarımız aracılığı ile bu tür yalan haberleri yapanlar ve yayanlar hakkında yargı önünde yasal mücadelemizi vereceğiz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

 

Adana Güncel Güncel Adana Adana Son Dakika Son Dakika Adana Tufanbeyli Remzi Ergü Adana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!