Advert

TÜSİKON Adana İl Başkanı Vedat Örgen oldu

Uluslararası ekonomik sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet gösterecek Üretici ve Sanayici İşadamları Konfederasyonu (TÜSİKON) yönetimini belirledi.

TÜSİKON Adana İl Başkanı Vedat Örgen oldu

TÜSİKON’un başkanlığına iş adamı Orhan Beşiktepe getirilirken, başkan vekili görevine Ahmet Canlı, genel sekreterlik görevine Hüriyet Cemal Özkaynak getirildi. Genel başkan yardımcılığı görevini ise Sadık Büyükkarakurt, Mehmet Güzel, Orhan Karakoç, Yiğitcan Yoleri, Pınar Ünal, Furkan Bağcı yürütecek.

Üretici ve Sanayici İşadamları Konfederasyonu (TÜSİKON) Genel Başkanı Orhan Beşiktepe daha sonra yaptığı açıklamada, Adana İl Başkanlığı görevine İşadamı Bircan Vedat Örgen'in atandığını ifade ederken, başta Örgen olmak üzere tüm Adana'ya hayırlı uğurlu olsun dedi.

Görevlendirilen ekibe başarılar dileyen Orhan Beşiktepe, “Yeni kurulan bir konfederasyonuz. Taze bir kan, yenilikçi ruhumuz ile Türkiye ekonomisine önemli hizmetlerde bulunmak istiyoruz. Giderek yükselen grafiğe bizler de fikirlerimiz ile, hizmetlerimiz ile katkıda bulunmak istiyoruz. Gençlerimizin fikirleri ile tecrübeli arkadaşlarımızın fikirlerini harmanlamaya çalışacağız. Gençlerimizin fikirlerine açık olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Kuruluşumuzun vatana, millete hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Adana Güncel Haber Adana Haber TÜSİKON Adana İl Başkanı Bircan Vedat Örgen Üretici ve Sanayici İşadamları Konfederasyonu Adana Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!