Advert

Final Okulları'ndan MEB'e örnek bağış

Final Eğitim Kurumları, okullarda yüz yüze eğitimin başlanacağı 21 Eylül tarihine kadar okullarda hazırlıklar sürerken okullara anlamlı bir bağış yapıldı.

Final Okulları'ndan MEB'e örnek bağış

Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne okullarda kullanılmak üzere 100 bin maske, 1000 litre dezenfektan, 200 adet dezenfektan aparatı bağışladı.

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun da Final Eğitim Kurumları'na katkılarından dolayı teşekkür ederek, “Eğitim hepimizin olmazsa olmazı. Okullarımızın yüz yüze eğitime başlaması noktasında bütün çalışmalarımız sürüyor. Kamuoyunun desteklerini ve katkılarını beklemekteyiz. İnşallah okullarımızı sağlıklı bir şekilde hep birlikte açacağız” diye konuştu.

Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem ise kendi okulların da bütün gerekli önlemleri aldıklarını belirterek, “Eğitim hepimizin kutsalı. Biz kendi okullarımızda bütün gerekli tedbirleri, önlemleri aldık. İlimizde bulunan diğer okullarda da kullanılsın diye bugün bu bağışı yapıyoruz. Yüz yüze eğitimin bir an önce başlamasını istiyoruz. Bütün çabamız bunun için” ifadelerini kullandı.

Adana Güncel Haber Adana Haber Adana Final Okulları Final Eğitim Kurumları Şevket Ertem Dezenfeksiyon Pandemi Koronavirüs Bağış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!