Advert

SASA ve Seyhan Belediyesi'nden eğitime destek

SASA Erdemoğlu Holding ve Seyhan Belediyesi tarafından yapımı için daha önce protokolü imzalanan Kreş ve Gündüz Bakımevi temeli gerçekleştirilen törenle atıldı.

SASA ve Seyhan Belediyesi'nden eğitime destek

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Atılan temelle burada yapılacak olan eğitim tesisi, geleceğe ışık tutacaktır. Bu önemli katkı için Erdemoğlu Vakfı’na teşekkür ediyorum.” dedi.

ŞEKER “2015 YILINDAN BERİ ADANA’YA YATIRIMLARIMIZ SÜRÜYOR
''Yeşiloba TOKİ konutları içerisinde Seyhan Belediyesi-SASA Mehmet Erdemoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi Temel atma töreninde konuşan SASA Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şeker, “Erdemoğlu Holding olarak Adana’ya yatırımlarımız 2015 yılından itibaren başladı. Herşey, kazanarak olmuyor, paylaşmakta çok önemli. Değişik sektörlerde yatırımlarımız bulunmakta. Seyhan Belediyesi ile beraber gerçekleştirdiğimiz Kreş ve Gündüz Bakımevimiz Adanamıza hayırlı olsun” dedi.

AKAY “KREŞLER EĞİTİMİN KÜÇÜK YAŞTA BAŞLAMASININ GÖSTERGESİDİR”
İki mutluluğu bir arada yaşadıklarını ifade eden Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da,” Üreten yapının gittikçe daha üretken hale gelmesi. 2.si ise üreten kesimlerin-kurumların toplumsal eğitime önem vermesi. Bu iki değere Hayırseveler bu tür projelerde öncülük etmekteler. Burada yapılacak olan eğitim çalışması ile geleceğe ışık tutulması sağlanacak. Kreşler artık eğitimin küçük yaşta başlamasının göstergesi ve örneğidir. Çocuklarımızın çok küçük yaşta eğitilmesini sağlayarak, Atatürk ilkelerine bağlı bir birey olmalarını sağlamalıyız. 5 sınıflık tesis 120 kişiye hitap edecek. Süreç içinde bu sayıyı arttırmayı planlıyoruz. Hem üretime hem de eğitime katkı veren Erdemoğlu Holding'e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KARALAR “YATIRIM YAPMAK İSTEYENLERİ DESTEKLEMELİYİZ”
Temel atma töreni katılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise, “Seyhan Belediyesi-SASA Mehmet Erdemoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi gerçekten de önemli bir hizmet. Yatırım yapmak isteyenlerin önünü açıp yanında yer alıp desteklememiz gerekiyor. Erdemoğlu Holdingin, Adanamıza yatırımlarının devam edeceğini umut ediyorum” dedi.

YOĞUN KATILIM VARDI
Muharrem ayı nedeniyle Aşure ikramının yapıldığı Seyhan Belediyesi-SASA Mehmet Erdemoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi Temel atma törenine, CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları, Seyhan Belediyesi Meclis Üyeleri, Muhtarlar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Adana Güncel Haber Adana Haber SASA Erdemoğlu Holding Mehmet Şeker Seyhan Belediyesi Akif Kemal Akay SASA Mehmet Erdemoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi Adana Haberleri Kreş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!