Advert

Adana'da belediyeler güç birliği yaptı

Yüreğir Belediyesi, Karataş, Aladağ, Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke, Karaisalı ve Pozantı belediyeleri ile ‘işbirliği protokolü’ imzaladı.

Adana'da belediyeler güç birliği yaptı

Protokol çerçevesinde güçlerini birleştirme kararı alan belediyeler projeler yapma ve yürütme, sosyal ve kültürel etkinlikler, araç gereç yardımı, malzeme temini gibi birbirlerinin eksik kaldığı noktalarda imkanlar ölçüsünde diğer belediyelere destek sağlayacak.

Yapılan güç birliği ile amaçlarının Adana’ya hizmet etmek olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Söz konusu hizmet ise durmak bize yakışmaz. Adanamız için taş üstüne taş koymak adına var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.İş birliği protokolü imzaladığımız belediyelerimiz ile birlikte Adanamıza hizmet etme noktasında fikir ve irade birliği içerisindeyiz. Ne yapıyorsak Adana’mız için yapıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yüreğir Belediyesi, bu hafta sonu Yumurtalık Belediyesi ile de protokol imzalayacak.

Adana Güncel Haber Adana Haber Yüreğir Belediyesi Fatih Mehmet Kocaispir Pozantı Belediyesi Mustafa Çay Tufanbeyli Belediyesi Remzi Ergü Saimbeyli Belediyesi Saadettin Aslan Feke Belediyesi Ahmet Sel Adana Haberleri Güç Birli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!