Advert

Sanayi esnafından Başkan Karalar'a yol teşekkürü

Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Başkan Karalar'ın talimatı doğrultusunda asfalt çalışmalarını sanayi esnafının daha rahat bir ortamda üretim yapabilmesi için sürdürüyor.

Sanayi esnafından Başkan Karalar'a yol teşekkürü

Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Traktörcüler Sitesi Yolu ve Yeşiloba Metal Sanayi Sitesi 4677 Sokak’ta asfaltlama çalışması yaparak esnafın temiz bir ortamda çalışmasına imkan sağladı.Yazın tozdan topraktan, kışın da çamurdan, su birikintilerinden olumsuz etkilenen bölge esnafı, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt çalışmasıyla rahat bir nefes aldı.

Asfalt freze makinesi ile eskimiş ve yer yer çökmelerin olduğu eski asfaltı kazıyan Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Bitümlü Sıcak Asfalt Kaplama çalışması gerçekleştirerek yolu esnafın hizmetine açtı.

Yapılan çalışmadan memnuniyetlerini dile getiren esnaf, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a teşekkür etti.

Adana Güncel Haber Adana Haber Adana Büyükşehir Belediyesi Zeydan Karalar Asfalt Yol Adana Traktörcüler Sitesi Adana Metal Sanayi Sitesi Adana Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!