Advert

MY VİP'ten ihtiyaç sahibi öğrencilere büyük jest

Adana'nın en büyük kitap-kırtasiye dağıtım firması Akkaya Dağıtım'a ait My Vip Kitap Kırtasiye, korona virüs salgınının önüne geçilmesi çerçevesinde evlerinde uzaktan eğitim alan ve sokağa çıkmayan çocukların sıkılmaması için '100 çocuğa 1000 kitap' hediy

MY VİP'ten ihtiyaç sahibi öğrencilere büyük jest

 

Akkaya Dağıtım ve My Vip Kitap Kırtasiye Sahibi Ömer Akkaya, "İhtiyaç sahibi çocuklarımız evlerinde kitap okuyarak vakit geçirsinler ve sıkılmasınlar diye böyle bir uygulama başlattık. İhtiyaç sahibi çocuklarımızdan gelen telefonla birlikte ekiplerimiz, hazırladıkları kitapları adreslerine ücretsiz teslim edecekler. Geleceğimizin sahibi çocuklarımızı, bu salgından en az hasarla kurtarabilmek için, evde kalmalarını sağlamalıyız. Birey olarak, bu konuda hepimize görev düşüyor. Biz de sosyal sorumluluk bilinci içerisinde, çocuklarımız için böyle bir kampanya başlattık. Umarım, yaptığımız bu girişim örnek alınır ve insanlarımızın virüsten korunmasında hep birlikte yardımcı oluruz" diye konuştu.


İhtiyaç sahibi ilk ve ortaokul öğrencilerinin, 0545 873 01 01 numaralı telefonu aramaları ve iletişim adreslerini bildirmeleri halinde, hediye kitapların, ücretsiz olarak adrese teslim edileceği duyuruldu.

Adana Kitap Kitap Adana My Vip Kırtasiye Korona Virüsü Corona Virüsü 100 Öğrenciye 1000 Kitap Sosyal Proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!