Advert

Adana'da Sevgililer Günü'ne özel fuar

Adana'da yakın zamanda açılan Esas 01 Burda, yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü için önde gelen 11 kuyumcunun katılımıyla fuar organize etti.

Adana'da Sevgililer Günü'ne özel fuar

Esas 01 Burda Avm, 14 Şubat Sevgililer Günü münasebeti ile Adana'da faaliyet gösteren sayılı 11 kuyumcunun katılımı ile ''Sevgililer Günü'ne Özel Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'' fuarını düzenledi. 

Katılımcılardan Coşar Kuyumculuk'un sahibi Murat Coşar, '' Öncelikle Adana'da ilk olan bu organizasyonda emeği geçen başta Esas 01 Avm yetkilileri olmak üzere tüm esnaf arkadaşlara ve katılımcılara teşekkür ediyorum. Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri fuarımız yeni açılan Esas 01 Burda içerisindedir ve 3 gün sürecektir. Yaklaşan Sevgililer Günü öncesinde tüm Adana'yı bekliyoruz'' dedi.

Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde, yüzük, kolye, küpe, bileklik, set, mini set olmak üzere on binlerce altın, pırlanta, renkli değerli taş ürün alıcılarını bekliyor.

Adana Güncel Adana Son dakika Adana Esas 01 Burda Coşar Kuyumcu Adana Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri 14 Şubat Sevgililer Günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!