Advert

Ali Refah Keskin güven tazeledi

Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü’nde, Ali Refah Keskin bir kez daha başkanlığa getirildi.

Ali Refah Keskin güven tazeledi

Geçen yıl, 12, 14 ve 16 yaşlarda 5 sporcuyu birden Milli Takıma vererek, muhteşem bir başarıya imza atan ATDSK’nın olağan genel kurul toplantısı, kulüp tesislerinde yapıldı.

Ayhan Sagay’ın divan başkanlığındaki genel kurulda, yönetim kurulu ve denetim kurulu raporlarının ibra edilmesinin ardından yönetim kurulu seçimi gerçekleşti. Tek liste ile gidilen seçim, kapalı zarf oylama, açık tasnif yöntemiyle yapıldı. Tüm üyelerin oylarını alan Ali Refah Keskin bir kez daha başkanlığa getirildi. Eski Yönetim Kurulu’nda yer alan Tuna Girtine Işık, Can İstif, Sermet Soylu, Necati Erdem, Yusuf Boğa, Abdullah Özdiler, Kemal Coşkun ve Mustafa Özkan Çetin de yeni dönemde de seçildiler. Denetim Kurulu’na Veysel Tuncil, Mustafa Gökçen, Orçun Utlu getirilirken, Onur Kurulu da İlker Güner, Ali Baş, Kadir Ateşok, Hilal Aksöz, Ömer Faruk Sakarya’dan oluştu.

Seçimin tamamlanmasının ardından üyelere gösterdikleri güvenden dolayı teşekkür eden Adana Tenis Dağcılık Spor Kulübü Başkanı Ali Refah Keskin, kulübün ilk başkanlığa getirildiği 2016 yılından bu yana Türk Tenisi adına yaklaşık 4 milyon liralık yatırım gerçekleştirdiklerini, üyelere ekonomik yük getirmeden, sponsorların desteğiyle bunu gerçekleştirdiklerini söyledi. Sponsorlara destekleri için teşekkür eden Başkan Keskin, yeni dönemde yatırımları sürdüreceklerini kaydetti. Teniste yine ilke imza atarak Adana’yı uluslararası düzeyde tanıtıp, teniste cazibe merkezi haline getirecek projeyi hayata geçireceklerini müjdeleyen Keskin, “Türkiye’nin ilk uluslararası tenis akademisini Adana’mıza kazandırdık. Bir yılda 5 oyuncumuz birden milli takıma girerek büyük başarı elde ettik. Yine uluslararası bir projeyi daha hayata geçirecek, Avrupa ülkelerinde sıralamada ilk 8’de yer alan şampiyon tenisçilerin Adana’da kamp kurup, antrenmanlar yapacağı, kentimizi uluslararası tenis merkezine dönüştürecek Ulusal Eğitim Merkezi’ni (National Traning Center) kurmak için çalışacağız” dedi.

Adana Güncel Adana Son dakika Ali Refah Keskin Adana Tenis Dağcılık Adana Tenis Adana Tenis Adana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!