Advert

Başkan Küçük'ten Atay'a ziyaret

Adana Barosu Başkanı Av. Veli Küçük ve yönetimi, yeniden seçilen CHP Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay'a ziyarette bulundu.

Başkan Küçük'ten Atay'a ziyaret

CHP Çukurova İlçe Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, ziyaret için teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Meslektaşları ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Av. Remzi Ümit Atay, “Sosyal demokratlığın en önemli dayanaklarından biri hukuktur. Havasını soluyup, suyunu içtiğimiz, her türlü imkanından yararlandığımız şehrimize hak ettiği değeri vermek için ilçe yönetimiyle arayışlar içerisindeyiz. Her zaman mensubu olarak onur duyduğum baromla da ortak projeler ve çalışmalarda yer almaya devam edeceğim” dedi.

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük de, Adana'nın her alanda geri kalmışlığına dikkat çekti. Son sel felaketiyle metrekareye düşen 240 metreküp yağış sonrası yaşanan olumsuzlukları ifade etti. Kamusal bir meslek ifa ettiklerini bu nedenle hak, hukuk ve adalet çizgisinde olan tüm kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleriyle dayanışmanın önemine vurgu yaptı. Sohbet şehrin sorunları ve çözümleri hakkında yapılan fikir alışverişiyle devam etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Adana Güncel Adana Son Dakika Adana Veli Küçük CHP Çukurova Remzi Ümit Atay Adana Barosu Güncel Adana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!