Advert

AK Parti ilçelere ziyarette bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Milletvekilleri Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, İl Başkanı Mehmet Ay ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçelere ziyarette bulundu.

AK Parti ilçelere ziyarette bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Julide Sarıeroğlu, Karataş, Yumurtalık, Ceyhan, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, Yüreğir, Pozantı, Karaisalı, İmamoğlu ve Kozan'da danışma kurullarına katıldı, belediye başkanları ve esnafı ziyaret edip görüştü, halkla kucaklaştı.

Pozantı'da çığ düşmesi sonucu yaşamını yitiren vatandaşların ailelerine milletvekilleri Tamer Dağlı, Abdullah Doğru ve İl Başkanı Mehmet Ay ile taziye ziyaretinde bulundu.

Gittiği her yerde yoğun ilgi ile karşılanan Sarıeroğlu, özellikle Karataş, Yüreğir ve Yumurtalık gibi selden zarar gören ilçelerde belediye başkanları ve ziraat odası temsilcileriyle görüştü, devletin şefkat elinin mağdurlarını yanında olduğunu söyledi. Semt pazarlarında halkı dinleyen Sarıeroğlu, hükümetin her zaman halkın yanında olduğunu dile getirdi.

"BİZİM İÇİN VEFA BİR SLOGAN DEĞİL"

İlçe danışma kurullarında halkın beklentilerini not alan ve çözüm yolları üreten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, "Bizim için vefa bir slogan değil. Bunu hissederek yaşıyoruz. Partimiz böyle bir parti okul gibi. Benim partimizde ilk aldığım görev sandık kurulu görevlisi olarak partimizde göreve başladım. Asıl olan bu davanın içerinde ilk günkü inançla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında kale gibi durmak. Çok önemli bir süreçten geçiyoruz” dedi.

Bu yıl yerli ve milli üretim ile Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte büyük bir atağa geçtiğini vurgulayan Sarıeroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tüm dünyanın umudu olduğunu ifade ederek 2020 yılı ve gelecek yılların ekonomide yükseliş dönemi olacağının altını çizdi.

"MÜJDELERİ DUYACAĞINIZ BİR DÖNEME GİRİYORUZ"

Halkın refah seviyesini yükseltmek için yoğun bir çalışma temposu yürüttüklerini dile getiren Sarıeroğlu, “Ulusal ve uluslararasında çok önemli süreçlerden geçiyoruz. İlk gün nasıl dimdik durduysak yine öyle durmaya devam edeceğiz. Geçmişten bugüne partimize emek vermiş herkesten Allah razı olsun. Tüm arkadaşlarımızın istişare ederek kongre sürecinde yeni kadrolarımızı inşa edeceğiz. Türkiye 2018 yılında saldırılar sonrası bir dalgalanma süreci yaşadı. Artık o süreç geride kaldı ve rakamların değiştiği faiz ve enflasyon oranlarının düştüğü günleri görüyoruz. 2020’nin ilk 6 ayı cebimize vatandaşın hayatına olumlu yansıyacağı bir dönem olacak. Kamu bankalarında faiz oranları düştü. Çiftçileriz borçlarını yeniden yapılandırma imkanı geldi. Arka arkaya bu tarz müjdeleri duyacağınız bir dönem olacak. Bir yanda da yerli otomobilimizi, Adana yollarında göreceğiz. Çok stratejik alanlarda çok büyük hamleler yapıyoruz. Yarası olanlar algı operasyonu ile bunu örtmek istiyor ama örtemezler milletimiz her şeyin farkında” diye konuştu.

"DEV HİZMETLERİ AK PARTİ BAŞARDI"

Milletvekilleri Tamer Dağlı ve Abdullah Doğru da AK Parti iktidarının 18 yılda çok büyük hizmetlere imza attığını belirterek, bundan sonra da dev hizmetlerin hep AK Parti hükümeti tarafından gerçekleştirileceğini vurguladılar.  Toplantıda İl Başkanı Avukat Mehmet Ay yeni dönem de partililerle gönül gönül’e bir çalışma gerçekleşeceğini ifade ederek AK Parti’de vefanın önemli bir olgu olduğunu vurguladı. Yeni dönemde daha çok çalışacaklarını ifade eden Başkan Ay her kapıyı çalarak gönül kazanmaya ve hizmet etmeye ilk günkü çalışma aşkı ile devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Adana Güncel Adana Son Dakika Adana Güncel Adana Son Dakika Adana AK Parti Adana Mehmet Ay Julide Sarıeroğlu Adana AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!