Advert

Soner Çetin'i Fatih Kocaispir ziyaret etti

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Soner Çetin'i Fatih Kocaispir ziyaret etti

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Çukurova Adana'mızın gözbebeği” derken Başkan Çetin de, “Yeni seçilmiş bir belediye başkanı olmanıza rağmen çalışmalarınızla topladığınız olumlu tepkileri yakından takip ediyoruz” dedi.


Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, makamında ağırladığı Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir'le kentin durumunu görüştü.


Başkan Çetin, “Öncelikle nazik ziyaretiniz için teşekkür ederim. Bizler de sizin güzel çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Adana'da güzel bir atmosfer yakaladık. Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçe belediye başkanlarımızla uyumlu çalışarak, kentimizi daha güzel yerlere getireceğiz” diye konuştu.


Başkan Kocaispir ise “Çukurova Adanamızın gözbebeği, siz ikinci dönem belediye başkanlığı yapıyorsunuz ve geçen dönem yaptığınız hizmetlerin üzerine mutlaka yenilerini ekleyeceksiniz. Sizlerle birlikte uyumlu çalışmalarımızla Adana'yı en iyi yere taşımanın gayreti içerisindeyiz” dedi.


Adana'da gerek bürokrasi gerekse yerel yönetimlerin işbirliği ile oluşan atmosferin, kentin makus talihini yeneceğini ifade eden Başkan Soner Çetin, “Genel ve yerel idarenin yanı sıra odalar ve sivil toplum örgütleriyle Adana güzel bir birliktelik sağladı. Bunu, siyasi ayrım gözetmeksizin yaptığımız festivallerde hep birlikte yaşadık. Bu birlikteliğin sürdürülebilmesi için biz belediye başkanlarına da önemli bir görev düşüyor” şeklinde konuştu.


Başkan Çetin ve Başkan Kocaispir, birbirlerine başarılar dileyerek, kentin sorunları ve yapılması gerekenlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Adana Güncel Haber Adana Haber Adana Son Dakika Haber Adana Haberleri Soner Çetin Fatih Kocaispir Çukurova Yüreğir Ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Covid-19 belirtisi konjonktivit olabilir
Baharatlardaki hilelere dikkat!
Baharatlardaki hilelere dikkat!